Terapia małżeństwTerapia małżeństw

Jeśli zaangażujemy się w kurację małżeńską możemy wspólnymi siłami naprawić swój związek. To powinno być nas grunt, aby móc się zawsze ze sobą porozumieć.

Często zmagamy się z sytuacjami, które wydają nam się, że są bastą bycia naszego małżeństwa. Pamiętajmy o tym, aby nie usprawiedliwiać na każdym chodu swojego postępowania ale wręcz czynić wszystko, co w naszej intensywności, aby być w stanie relację z drugą połówką. Pamiętajmy, iż są przypadki ano trudnych małżeństw, które są w konflikcie. Musimy postarać się namówić naszą małżonkę aż do wspólnego przedsięwzięcia jakim jest terapia małżeńska.

Nie usprawiedliwiajmy się tym, że nie mamy czasu chodzić na wspólną kurację z drugim człowiekiem. Musimy określić zasady naszego małżeństwa a jednocześnie upewnić się, iż nadal reprezentujemy z naszym partnerem te same wartości.

Często w małżeństwie psuje się wszystko z powodu rutyny. Niespodzianki i jednocześnie inicjacja elementu tajemniczości do związku być może ocalić nas nim wieloma błędami, dlatego należałoby się starać a być wyposażonym na bury oczekiwania swojego partnera. Musimy nawiązać od drobnych prezentów bez okazji i dopełniać psychoterapeuta kielce na spektakularnych niespodziankach.

Szacujmy chęci na realne możliwości, nie róbmy niczego mimo sobie. Nie zapomnijmy o czasie dla drugiej połówki, który jest bardzo ważny.

Top