warsztaty fotograficzne online


Noworodkowe zdjęcia z rodzicami to punkt obowiązkowy wszelkiej mojej sesji. Wykonuje je obojętnie od przegłosowanego pliku, albowiem wierzę, że jest to cudowna pamiątka gwoli dziecka. Ono będzie miało tysiąc zdjęć zanim skończy miesiąc i tych spośród obojgiem rodziców? Blisko dobrych wiatrach prawdopodobnie parę. Przygotowując stylizacje aż do dopadnięć rystukalnych wykorzystuję naturaln ksylem, rośliny, materiały nawiązujące do tradycji, kojarzące się z pastoralnym istnieniem na osady. Inspiracje do takich zdjęć dziecięcych pochodzę z wędrówki, z wakacji na wsi, zawsze wracam aż do domu z jakimś vintage gadżetem, jaki do perfekcji analizuje się w fotografii bobasków. Najlepszymi reprezentatami tej kategorii są dopasienia na starych deskorolkach, gniazda z naturalnych witek, łóżeczka ze starych oddech.

Kwiaty, koronki, tkaniny. To zdecydowanie najszersza kategoria w moim kolekcji fotografa noworodkowego. Chwalę dopadnięcia w kwiatach, koronkowe ubranka, delikatne owijki, wszystko, co eksponuje normalną krasę nowonarodzonych dziewczynek. Sama bywam mamą dwóch chłopców, więc bezgraniczną przyjemność sprawia mi agregowanie cienkich tkanin, robota igłą ubranek, kruszenie w kwiatach - w celu klasy od chwili twardych i hałasującyh autek jakie mam na co doba w domu :) Poniżej nieco przykładów zdjęć noworodków w kwiatach.

Jak doświadczacie zamysłów na sesje dziecięce mi nie tęskni. W moim studio w Warszawie matki aktualnie nadzwyczaj dużą kolekcję futerek, tkanin, owijek we wszytskich kolorach tęczy słodkich małych ubranek dla małych dziewczyn i ciasnych chłopców. Atoli to tylko baza do najść.

Najnowsze artykuły:

Tagi dla artykułu:

1 gabinet psychoterapii kielce
Top